Eiga
Etapas 1Verslo pradžia
Etapo klausimynas( Please login before taking a quiz )

Klausimynas: Verslo pradžia.

Kaip suprasti testo rezultatus?

  • jeigu surinkote nuo 20 iki 16 balų, jūs esate pasirengę kurti verslą, žinote pagrindines rekomendacijas verslo kūrimui, išmanote šiuolaikinę rinkodarą. Veikiausiai daug domitės verslo finansavimo ir inovacijų klausimais, suprantate, kad konkurencingas verslas šiais laikais turi būti inovatyvus ir išskirtinis. Pirmas jūsų žingsnis turėtų būti verslo modelio drobės pildymas ir verslo plano parengimas. Apie galimybes jūsų verslui, plačiau skaitykite čia. 
  • jeigu surinkote  16 iki 10 balų, veikiausiai esate pasirengę kurti verslą ir žinote nuo ko pradėti. Jūs domitės galimybėmis ir ieškote partnerių. Bet, ar susimąstėte, kad bus sunku konkuruoti taikant tradicinį verslo modelį? O kaip sukurti kitokį verslo modelį? Kas yra verslo modelis? Ar gali šiuolaikinis verslas neturėti tikslo? Geriausios verslo praktikos gimė turint tik vieną tikslą – išspręsti kliento problemą. Kviečiame daugiau sužinoti apie verslo modelį ir finansavimą verslo pradžiai.
  • jeigu surinkote mažiau nei 10 balų, galbūt jums dar trūksta informacijos, kuri gali būti svarbi pradedant verslą. Verslo pradžia yra ne tik verslo idėja, pradedantis verslininkas turi išmanyti įmonės steigimo, mokesčių ir kreditavimo sistemą, tiek kai kuriuos teisinius aspektus. Apie verslo registravimą, kviečiame skaityti čia, o daugiau praktinės informacijos kviečiame sužinoti mūsų verslo dirbtuvėse – visi svarbiausi verslo pradžios aspektai.