Valdymo inovacijų agentūra Projektų valdymas
agentura@innovate.lt

Projektų valdymas

Projektų valdymas ir projektinės organizacijos vizija tampa vis populiaresnė organizacijų valdymo forma. Viena vertus, tokia valdymo forma leidžia kurti lanksčias struktūras, kita vertus, mažina įtampą ir darbuotojų motyvacijos poreikį.

Kodėl?

Nes projektų valdymas visada susijęs su naujų, unikalių rezultatų kūrimu, dinamiška veikla, pokyčiais ir atradimais.

Mūsų paslaugos padės jums:

  • supažindinti darbuotojus su projektų valdymo metodais, principais ir konkrečiais įrankiais. Tai galite padaryti užsisakę mūsų projektų valdymo mokymus, čia taip pat galite susipažinti su detaliu turiniu.
  • ugdyti darbuotojų gebėjimus efektyviau planuoti veiklas, vertinti rizikas.
  • motyvuoti jūsų darbuotojus tobulėti siekiant tapti projektų vadovais, ugdys gebėjimus geriau suprasti komandą ir deleguoti jai užduotis.
  • padės sukurti bendrą organizacijos projektų valdymo struktūrą, procedūras bei gaires.
  • padės sukurti darbuotojų įsivertinimo modelį (taikome IPMA kompetencijų sąvadą bei BVM modelį).
  • lengviau kurti inovacijas, pagal mūsų siūlomą Design Thinking metodiką.

Galite užsisakyti mūsų paslaugas pradėdami nuo mokymų kolektyvui: mes atvyksime pas jus, detaliai išsiaiškinsime jūsų poreikius ir tik tada paruošime jums mokymo programą. Papildomai tai jums nekainuos.

Projektų problemų klausimynas

KainaNemokamai
ApmokėtiRegistruotis

Projektų valdymas ir projektinės organizacijos vizija tampa vis populiaresnė organizacijų valdymo forma. Viena vertus, tokia valdymo forma leidžia kurti lanksčias struktūras, kita vertus, mažina įtampą ir darbuotojų motyvacijos poreikį.