Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė

Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė

Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė – Valdymo inovacijų agentūros įkūrėja ir vadovė, Vilniaus universiteto dėstytoja, mokymų trenerė. Mokymus verslui ir viešajam sektoriui veda ir organizuoja 18 metų.

Sertifikuota IPMA C projektų vadovė

Sertifikuota EQUASS kokybės auditorė

Socialinių mokslų daktarė

Project excellence modelio vertintoja

Tarp Ievos klientų yra tokios įmonė kaip Luminor bankas, Maxima, Eglės sanatorija, Femtika, Valstybinė mokesčių inspekcija, Švietimo aprūpinimo centras, Lietuvos mokslo taryba, “Maisto bankas” bei įvairios nevyriausybinės organizacijos ir verslo įmonės.

Ieva yra profesionali projektų vadovė, dirbanti su inovacijų ir tyrimų projektais. Išskirtinė ekspertės kompetencija – socialinių paslaugų kokybė ir socialinės inovacijos. Vilniaus universitete parengė daktaro disertaciją socialinių paslaugų kokybės tema, atlieka socialinių paslaugų kokybės vertinimo mokymus bei tyrimus, audituoja įstaigas diegiančias Equass kokybės standartą. Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė, daugiau kaip 10 metų domisi inovacijų kūrimo, kūrybiškumo metodais, veda mokymus verslo įmonėms taikant netradicines prieigas. Stažavosi tokiose valstybėse, kaip Olandija, Italija bei Japonija.

  • Baigusi Tavistock instituto grupių valdymo mokymus.
  • Baigusi tarptautinę Stokholmo universiteto mokymo programą patyriminio mokymo treneriams.
  • Baigusis sertifikuotus Eneagramos asmenybės tipologijos mokymus, įgijusi Tarptautinės kaučingo asociacijos sertifikatą.
  • Podiplominės studijos Laplandijos universitete bei Bergeno koledže.
  • Baigusi Tarptautinės projektų valdymo asociacijos IPMA projektų meistriškumo vertintojų mokymus (Project Excellence Award) ir įgijusi teisę vertinti mega tarptautinius projektus

STRAIPSNIAI:

ES parama Kokia ES parama gali pasinaudoti beveik kiekviena SVV įmonė? >>

Socialiai atsakingas verslas – laimi visi >>

Naujų verslo modelių paieška: kai tradicinės darbuotojų motyvacijos sistemos neveikia >>

Vaikai gimsta verslūs, ar tampa? Kūrybiškumo ugdymas >>

Kaip verslas didina savo konkurencingumą ir įgauna mūsų palankumą >>

861218912
ieva@innovate.lt

Vedami mokymai