Irena Bagdonaitė

Irena Bagdonaitė

Irena Bagdonaitė

Man labai rūpi, kad mokymų dalyviai mano mokymų pagalba pagerintų savo pardavimo rezultatus. Tai mano tikslas. Aš, Irena Bagdonaitė, jo siekiu ruošdamasi mokymams, perduodama savo sukauptas žinias ir patirtį mokymų metu. Bendrauju su dalyviais ir jų vadovais ir po mokymų. Aš labai gerai suprantu pardavėjus, kadangi pati jau daugiau kaip 20 metų esu pardavimo versle. Anksčiau dirbau pardavimo vadove finansų ir draudimo tarptautinėse organizacijose Commerzbank AG, Swedbank ir MetLife. O dabar greta lektorės darbo turiu savo verslą aprangos srityje www.textileplusfashion.com. Savo aprangos verslo paslaugas vis dar aktyviai parduodu verslo įmonėms Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Mokausi ir gilinu savo žinias nuolat. Mano pirmosios studijos buvo Vilniaus universitete Filologijos fakultete, kur įgijau filologo, vokiečių kalbos dėstytojo kvalifikaciją. Praėjus porai metų po šių studijų ir pradėjus savo karjerą finansų srityje, studijavau tame pačiame Vilniaus universitete Ekonomikos fakultete. Baigusi perkvalifikavimo kursą, įgijau tarptautinių ekonominių santykių specialistės kvalifikaciją.

Prieš keletą metų, kai jau buvau įgijusi reikiamos vadovavimo patirties, baigiau Tarptautinę verslo vadybos programą vadovams ir įgijau Vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikaciją BMI (Baltic Management Institute). Iš karto po šių studijų lyderystės žinias gilinau Didžiosios Britanijos lyderystės mokykloje „BCS International Ltd.“ ir baigiau „High Performance Leadership“ kursą.

Mano klientai apie mano mokymus sako: „paprastai ir suprantamai“, „daugiau nei tikėjusi“ „iš karto gali nusistatyti konkretų kursą“, „davė daug patarimų“, „jau iškart galėsiu imtis konkrečių veiksmų“, „buvo aiškiai atsakyta į klausimus“, „žino, ką sako“, „realūs pavyzdžiai“.