Mokymai verslui pagal poreikį

Mūsų smegenys įgunda egzistuoti išmintingai prisitaikydamos prie mūsų veiklos – automatiškai nuveža jus į darbą, padeda patikrinti vaikų namų darbus ir atlikti įprastas užduotis ofise. Bet, kai reikia netikėtai priimti sudėtingus sprendimus, smegenys mums nebepadeda, jeigu mes jų netreniravome.

„Žmonės nuolat mokosi ko nors naujo – dažniausiai todėl, kad tai, ką jie išmoko vakar, buvo klaidinga“, – Bill Vaughan

Aktyviai mokykimės kartu

Pasirinkę mūsų verslo mokymus, ne tik gerai praleisite laiką, bet rasite bent dalį svarbių atsakymų. Mūsų mokymai aktyvūs, teorija pateikiama per užduotis ir diskusijas, naudojame daug žaidybinimo (gamification) metodų, simuliacijų ir kitų nuromokslais grįstų metodų ir jokių teorinių paskaitų.

Praktinė patirtis

Mokymo seminarų metu mes dalijamės praktine savo patirtimi. Visi mūsų mokymų treneriai yra praktikai, tai reiškia, kad jų pagrindinė veikla yra susijusi su mokymo temomis: projektų valdymas, pardavimai, projektų rengimas, vadovavimas, inovacijų kūrimas. Kartu visi mokymų treneriai turi didelę seminarų vedimo praktiką, mokęsi grupių valdymo ir viešo kalbėjimo technikų. Vadinasi, jums bus ir įdomu ir naudinga.

Registruokitės į mokymus dabar!

Mokymai, seminarai

Atviri seminarai organizuojami nurodytomis datomis, į juos galite registruotis užpildę registracijos formą, apmokėti galite internetu arba pavedimu. Mokymai Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Atviri mokymai taip pat gali būti organizuojami, kaip mokymai organizacijoms ar įmonėms.

Rezervuokite tinkamiausius mokymus įmonės komandai!

Vidiniai mokymai

Įmonių vidiniai mokymai organizuojami pagal susitarimą, jums patogioje vietoje, jūsų pasirinktu laiku. Galime rekomenduoti platų ratą mūsų partnerių siūlomų mokymų patalpų skirtinguose miestuose. Pirmo susitikimo metu, atvykę pas jus detaliai aptarsime poreikį bei pasiūlysime optimalią mokymų programą. Kaina mūsų svetainėje pateikiama 1 dalyviui esant 15 dalyvių grupei. Kaina gali būti derinama individualiai.

Neradote Jums tinkamų mokymų?

Susisiekte ir rasime sprendimą.