Vega Dikčienė

Vega Dikčienė

Vega Dikčienė

Psichologė, sertifikuota verslo trenerė, sąmoningo dėmesingumo (Mindfulness), koučingo specialistė ir NLP meistrė. Vegos specializacija – įgūdžių ir gebėjimų lavinimas. Bendra praktinio darbo darbo privačiame ir valstybiniame sektoriuje su klientais ir įmonėmis patirtis virš 25 metų.

  • Įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos konsultantė
  • Sąmoningo dėmesingumo (Mindfulness) konsultantė
  • Neurolingvistinio programavimo meistrė (Master – Practitioner of Neuro-Linguistic, ICTA, ICU)
  • Sertifikuota Neurolingvistinio programavimo (NLP) trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.).
  • Sertifikuota Koučingo trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.).
  • Profesionali koučingo specialistė („Professional Coach“ Erickson college International)

Vega teikia personalo kompetencijų ugdymo paslaugas, sudarant konkrečias, įmonės poreikius atitinkančias, mokymų ir įgūdžių lavinimo programas. Teikia psichologo konsultacijos įmonių darbuotojams bei individualios konsultacijos privačiai, veda koučingo sesijas, veda mokymus psichologinio smurto, konfliktų, patyčių, mobingo ir diskriminacijos prevencijos, streso mažinimo temomis.

Vegos klientai:

Bankai, finansines ir teisines paslaugas teikiančios institucijos: DnB bankas, Swedbankas, Citadelė, Lietuvos bankas, BnP Finance, Lietuvos draudimas, Noviti, AVIVA, COBALT ir kt.

Prekyba ir paslaugos: ASSORTI, IKI tinklas (Palink), RIMI, Maxima, Nestle, LIVIN-sveiki produktai, MonAmi kepyklėlė, Decathlon, Skytech, Inchcape, Ageseta, Optikos pasaulis, Eurovaistinė, ir daugelis kitų.

Taip pat LRT, TV3, Cgates, logistikos ir gamybos įmonės.

Valstybinis ir viešasis sektorius: Įvairių savivaldybių administracijos, Maisto bankas, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras, Vilniaus psichologinė-pedagoginė tarnyba, Lietuvos mokyklos ir kitos šveitimo įstaigos, socialines palsugas teikiančios organizacijos.