Agentūra dalyvavo verslo misijoje Maroke

Agentūra dalyvavo verslo misijoje Maroke Naujienos

2018 m. balandžio 11 – 15 d. Valdymo inovacijų agentūra kartu su kolegomis iš Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų dalyvavo Lietuvos verslininkių ir politikių – Seimo narių misijoje Maroke. Tai pirmoji tokia misija į Maroka, kurią surengė Rūmų viceprezidentė ir mūsų agentūros partnerė Laura Kovaliovaitė kartu su Maroko Karalystės ambasada ir Maroko Karalystės garbės konsulatu Lietuvoje.

Šios misijos tikslas – užmegzti glaudesnius santykius su moterų verslininkių organizacijomis, su organizacijomis, kurios kovoja už lygias teises ir pasidalinti gerąja mūsų patirtimi.

Misijos metu agntūros ekspertė ir vadovė Ieva Adomaitytė-Subačienė lankėsi Kasablankos Technoparke, kuriančiame startuolių ekosistemą. Taip pat vyko  susitikimas su Maroko verslininkių vadovių asociacija bei duskusija vienoje inovatyviausių Afrikos alternatyvios energetikos įmonėje MAsen. 

Delegaciją taip pat lankėsi Maroko Karalystės Parlamente ir susitiko su Parlamento pirmininku, buvo surengta diskusija su organizacijomis, kurios rūpinasi lygių teisių užtikrinimu.

„Maroko ambasadorė J.E. ponia Raja Ghannam, kuri savo veikla skatina Maroko moteris užimti tvirtas pozicijas darbo rinkoje, imtis nuosavo verslo, jau keletą metų brandino idėją suorganizuoti Lietuvos verslo moterų ir politikių misiją į Maroką. Mūsų bendros veiklos ir pasitikėjimas leido šią idėją realizuoti. Džiugu, kad galime savo verslo patirtimi ir gerosiomis praktikomis pasidalinti su Maroko verslininkėmis, Parlamento atstovais“, – pasakoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentė L. Kovaliovaitė.

Lietuvos delegacijoje – žinomos Vilniaus verslininkės, Rūmų narės, įmonių vadovės, savo sričių ekspertės: Irena Jokšienė (UAB ODA LT), Agnė Kalnutė (UAB ODA LT), Rūta Bilkštytė (UAB „Fidexpert“), Rasa Radovičienė (UAB „Logvila“),  Eglė Matuizaitė (Advokatų kontora „Matuizaite and Partners“), Irena Bagdonaitė (UAB Textile and fashion), Aistė Rudžinskytė (Prekės ženklas „Shine in Rain“) ir kitos. Delegacijoje – LR Seimo narės Rūta Miliūtė, Aušrinė Norkienė, Rimantė Šalaševičiūtė, Monika Navickienė ir Radvilė Morkūnaitė – Mikulėnienė.