DISKUSIJA APIE SOCIALINĮ VERSLĄ

Naujienos  Socialinis verslas ir paslaugos

2020 m. rugsėjo 30 d. Vilniuje vyks socialinių lyderių diskusija:  „Lietuvos socialinio verslo plėtra: dabartis ir perspektyvos”. Šioje diskusijoje pakviesta dalyvauti mūsų vadovė Ieva Adomaitytė-Subačienė. Diskusijoje socialinio verslo ekosistemos lyderiai diskutuos apie šiandieninę situaciją, iššūkius, kuriuos reikia spręsti nedelsiant ir ateities perspektyvas. Dalyviai turės unikalią galimybę tiesiogiai padiskutuoti su Seimo nariais ir parlamentinių politinių partijų atstovais apie tai, kokią vietą socialiniam verslui yra numačiusios politinės partijos savo rinkimų programose ir kaip šis sektorius atrodys po rinkimų.

Europoje yra 2 milijonai socialinių verslų, kurie sudaro 10% visų ES įmonių: daugiau nei 11 milijonų žmonių, apie 6% ES darbuotojų, dirba socialinės ekonomikos įmonėse. O kitose pasaulio šalyse verslo, kuris glaudžiai susijęs su visuomenės iššūkiais, idėja šiuo metu vis populiarėja bei yra ypač vertinama bei skatinama valdžios institucijų. Taip yra, kadangi tokio tipo organizacijos sprendžia visiems mums aktualias klausimus, stiprina visuomenę ir įgalina ją spręsti problemas. Šiandien mūsų šalyje socialinio verslo ekosistema dar tik formuojasi, todėl nuo mūsų priklausys kokią ją sukursime ir turėsime.

Renginys vyks rugsėjo 30 d. 13:30-18:00 val. „Miesto laboratorija” (Antakalnio g. 17-13)

Diskusijos dalyviai: Viktorija BRAŽIŪNAITĖ, Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė, Inga JUOZAPAVIČIENĖ, „Versli Lietuva” Verslumo departamento direktorė, Jurgita RIBINSKAITE-GLATZER, „Geri norai” vadovė, Simona GAIDYTĖ, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Verslo politikos skyriaus vyriausioji specialistė, Vilma POPOVIENĖ, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokslo skyriaus vedėja, Dr. Ieva ADOMAITYTĖ – SUBAČIENĖ, Vilniaus universiteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto mokslininkė ir Valdymo inovacijų agentūros vadovė, taip pat įvairių organizacijų ir politinių partijų atstovai.