Forume „LAUNCH 2020“ kalbėsime apie dizaino mąstyseną

Naujienos

Verslą sukurti gali daugelis, tačiau ko gali prireikti, kad jį išlaikyti ir plėtoti? Verslo idėjų kūrimo, inovatyvių sprendimų priėmimo paslaptimis didžiausiame jauno verslo forume LAUNCH 2020 šį lapkritį dalinsis ir mūsų komanda. Jau penktasis augančio verslo forumas „LAUNCH 2020” vyks lapkričio 5-12 dienomis – tai unikali galimybė diskutuoti, klausti ir išgirsti atsakymus iš betarpiškai savo patirtimi besidalijančių įvairių verslo ir valdymo srities žinovų bei ekspertų. Visi renginio susitikimai, pranešimai ir mokymai bus transliuojami internetu iš lanksčių biurų erdvės „Workland.“

Inovacijos – nauji vėjai ar kitokia kasdienybė?

Atrodytų, kad jau beveik neįmanoma vartotojams pasiūlyti nieko naujo, tačiau kasmet verslai randa naujus būdus supažindinti vis naujais sprendimais, įrankiais bei produktais. Dr. Ieva Adomaitytė Subačienė, Valdymo inovacijų agentūros vadovė, pažymi, jog neretai klystama siejant inovacijas tik su naujų dalykų kūrimu: „inovacijos – tai esamų produktų, paslaugų, procesų tobulinimas, siekis juos paversti veiksmingesniais kasdienio gyvenimo palydovais.“ Pasak „LAUNCH 2020” mokymų lektorės, šiandienai aktualiausi yra skirtingų sričių žinių, vadinamų  susiliejančiomis technologijomis (angl. converging technologies) integravimo sprendimai, kurie pritaikomi konkrečių problemų sprendimo procese.

Augančio verslo forumo „LAUNCH 2020” pranešėjos I. Adomaitytės-Subačienės teigimu, inovatyvaus verslo kūrimo pradžia galime laikyti įsijautimą į rinkos poreikius, supratimą, kas klientams „skauda.“ Dizaino mąstysenos pagrindu tampa empatija ir kūrybiškumas – pastarosios savybės naujiems verslams rinkos skaudulių priežastis ir jų sprendimus padeda tiesiog ant lėkštutės. Į dizaino mąstysenos mokymus kviečiame lapkričio 6 d. 16:00 val.

Parengta pagal forumo organizatorių bznstart.lt informaciją.