Mūsų mokymai nuo šiol jums kainuos pigiau!

Naujienos

Kviečiame pasinaudoti priemone „Kompetencijų vaučeris“

Mūsų įmonė jau yra įtraukta į įmonių, kurios turi teisę teikti mokymų paslaugas pagal priemonę, „Kompetencijų vaučeris“, sąrašą. Priemonė yra skirta kompensuoti darbuotojų mokymų išlaidas ES paramos lėšomis. Skiriama iki 4500 Eur įmonės darbuotojų mokymo išlaidoms kompensuoti 12 mėnesių laikotarpyje.

Kas gali kreiptis?

Visuotinės dotacijos priemonės „Kompetencijų vaučeris“ paraiškų priėmimas nuo 2020 m. kovo 24 d. sustabdytas, tačiau mokymų kompensaciją gali gauti privatūs juridiniai asmenys ir valstybės arba savivaldybės įmonės, kurios jau yra pasirašę dotacijų sutartis.   

Įvertinus dabartinę situaciją dėl viruso COVID-19 ir Vyriausybės siūlomas ekonomikos skatinimo priemones, projektų vykdytojams 3 mėnesiais prailgintas projektų kompensavimo laikotarpis, t. y. kompensavimo laikotarpis visoms 2020 m. kovo 28 d. galiojusioms dotacijos sutartims truks 15 mėn., vietoj anksčiau numatytų 12 mėn. Daugiau informacijos čia. 

Kokias programas siūlome?

Esame patvirtinę 4 mokymo programas:

  • ES projektų rengimas. Programos tikslas pristatyti ES struktūrinių fondų paramos panaudojimo Lietuvoje galimybes ir administravimo sistemą bei ugdyti paraiškų rengimo ir projektų planavimo įgūdžius.
  • Dizaino mąstysesnos metodas: kaip kurti inovacijas. Mokymų tikslas pristatyti dizaino mąstysenos metodą, reikalingą naujų produktų ir/arba paslaugų kūrimui bei tobulinimui, inovatyvių sprendimų paieškai.
  • Įvadiniai projektų valdymo mokymai. Mokymuose bus pristatomi tarptautiniai projektų valdymo standartai ir gerosios praktikos. Mokymuose aptarsime projektų planavimo įrankius, įgyvendinimo praktikas, pristatysime pagrindinius projektų valdymo įrankius.
  • Klientų aptarnavimas ir pardavimai SCARF metodu. Programos tikslas – suteikti žinių apie klientų aptarnavimą ir efektyvias pardavimų technikas remiantis neuromoksliniais tyrimais ir smegenų biologija. Taip pat, sustiprinti grįžtamojo ryšio teikimo ir priėmimo įgūdžius, uždavinių išsikėlimo ir atlikimo įgūdžius. Sustiprinti kolektyvinį efektyvumą.

Daugiau informacijos tel. 8612 18912 ir el.p.: agentura@innovate.lt