Kviečiame diskutuoti apie socialines inovacijas ir tvarumą – 2022-10-07

Kviečiame diskutuoti apie socialines inovacijas ir tvarumą 2022-10-07 Naujienos

Kviečiame diskutuoti apie socialines inovacijas ir tvarumą

Spalio 7 dieną Vilniaus universitete vyks tarptautinė konferencija „Sustaining Sustainability“. Konferencijos metu į tvarumą organizatoriai žada pažvelgti iš socialinių ir humanitarinių mokslų perspektyvos. Tik su biologija ar fizinėmis aplinkybėmis susiję faktoriai negali paaiškinti sudėtingų pasaulinių iššūkių, su kuriais šiandien susiduriame – žmogaus rolė taip pat labai svarbi. Universitetas kviečia pamąstyti, kaip socialiniai ir humanitariniai mokslai gali prisidėti prie globalių problemų sprendimo, ir kaip kiekvienas iš mūsų galime suprasti savo vaidmenį?

„Innovate“ vadovė Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė renginio metu moderuos diskusiją apie socialinių inovacijų ekosistemą ir augimą. Diskusijoje taip pat dalyvaus Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė Viktorija Bražiūnaitė, agentūros Xwhy vadovas Dominykas Karpovič, tyrėjas Bruno Čurko iš Splito universiteto bei „5 pojūčiai“ bendraįkūrėjas Ayman Arandi.

Tvarumas yra mūsų visų tema. Jei dirbate įmonėje, universitete ar nevyriausybinėje institucijoje ir domitės tvarumu bei jo taikymu realiame gyvenime, prisijunkite prie mūsų ir diskutuokite apie ateitį, sprendimus ir galimybes. Studentai ir jų požiūriai taip pat laukiami!

Renginys vyks Filosofijos fakultete, Universiteto g. 9, 201 auditorijoje. Negalintiems prisijungti gyvai, konferencija bus transliuojama nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos apie renginį >>