Nieko asmeniško: kodėl verslui svarbu prisiimti socialinę atsakomybę?

Nieko asmeniško: kodėl verslui svarbu prisiimti socialinę atsakomybę? Naujienos

Nieko asmeniško: kodėl verslui svarbu prisiimti socialinę atsakomybę?

Žurnalas IQ kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais birželio 22 d. organizuoja konferenciją, kurios metu su visuomenės lyderiais bus diskutuojama apie verslo socialinę atsakomybę ir ateities vizijas. Diskusijoje dalyvauja ir mūsų agentūros vadovė dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė.

„Neseniai įvykęs ir besitęsiantis pandemijos protrūkis mobilizavo įmones dalyvauti pagalbos iniciatyvose visuomenei sunkiu metu, tačiau jos taip pat susidūrė su dideliais sunkumais, kurie pakeitė socialinės atsakomybės sampratą. Pastarąjį dešimtmetį įmonių socialinė atsakomybė kilo verslo ir visuomenės prioritetų sąraše ne tik Vakarų pasaulyje, bet ir Lietuvoje – įmonės daugiau dėmesio pradeda rodyti aplinkai draugiškoms alternatyvoms, veiklos vykdymo neigiamo poveikio mažinimui, aktyviau atsižvelgia į darbuotojų bei bendruomenių interesus, deklaruoja tikslus mažinti plastiko naudojimą, vartoti atsinaujinančius išteklius bei mažinti emisijas.“, – teigiama konferencijos organizatorių pranešime.

Tikslas – bendradarbiauti su NVO

Birželio 22 d. 10 val. ZOOM platformoje vyksiančios konferencijos metu pranešėjai, NVO ekspertai kartu su akademikais, sprendimų priėmėjais, politikais, verslo atstovais aptars ekstremalių situacijų metu besikeičiančią įmonių socialinės atsakomybės sampratą darbo santykių, aplinkosaugos, skaidrumo, bendruomeniškumo, vartotojų teisių, socialinių investicijų srityse. Renginyje dalyvaus LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, Nacionalinės NVO koalicijos direktorė Gaja Šavelė, ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė, LSDP pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė ir kiti gerai žinomi pranešėjai. Pranešėjai dalinsis įžvalgomis apie naujų grėsmių ir iššūkių vertinimą, įmonių socialinės atsakomybės strategijų adaptavimą, įmonės socialinės atsakomybės vietą prioritetų sąraše ekstremalių situacijų metu, dalinsis geraisiais pavyzdžiais bei pateiks praktinių rekomendacijų.

Mūsų agentūra jau ne vienerius metus dirba su daugeliu nevyriausybinių organizacijų, tokių kaip Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas, LPF Maisto bankas, Betzata bendruomenė, Lietuvos Caritas ir kt. Diskusijoje, kurios pradžia 14:30 val., dalyvaus Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė, Valdymo inovacijų agentūros Innovate įkūrėja ir vadovė, Žilvinas Kazlauskas, UAB „DocLogix“ Rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovas, Simonas Gurevičius, „Maisto banko“ vadovas, dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos direktorė.

 Registruotis galite čia.