Praktinis ES paramos vadovas: taupykite laiką ir pinigus !

Praktinis ES paramos vadovas Naujienos

Sprendimas jūsų verslui sutaupantis lėšas

Jau galite įsigyti praktinį ES paramos vadovą, parašytą „žmonių kalba”. Mes siūlome paprastą būdą gauti informaciją apie ES paramą. Jūs sutaupysite pinigų konsultantams ir laiko bandant suprasti, ką konsultantai jums siūlo. Įsigiję mūsų ekspertų paruoštą praktinį vadovą Viskas, ką jums reikia žinoti apie ES paramą „žmonių kalba“, gausite visą svarbiausią informaciją paprastai ir suprantamai kiekvienam. Sužinosite apie ES paramos sistemą, paramos priemones ir finansavimo būdus, kvietimų informaciją.

Visas leidinys suskirstytas į 14 konkrečių temų. Prie kiekvienos temos rasite:

  • įvadinę informaciją ir paaiškinimus su nuorodomis, QR kodais,
  • mokymų skaidres,
  • atvejo analizę (pavyzdį),
  • bendrą populiariausių priemonių žemėlapį.

Peržiūrėti dalį knygos galite čia:

Papildoma nauda verslui

Dažnai paskaičius tam tikrą specifinę medžiagą, kyla įvairių klausimų? Nevisada turime laiko ieškoti informacijos internete. Ką daryti? Mes siūlome kelis variantus šiai problemai spręsti. Įsigiję ir išanalizavę mūsų vadovą, esate kviečiami į vienos dienos praktinius mokymus Vilniuje ir Kaune apie paraiškų pildymą: ES projektų rašymo pratybos: ką Alisai pasakė katinas? 

Taip pat galite rinktis ir individualią konsultaciją gyvai, telefonu arba Skype. Taip pat netrukus jums pasiūlysime trumpas video paskaitas profesionaliai įrašytas mūsų ekspertų praktikų.

KAIP ĮSIGYTI IR ATSISIŲSTI LEIDINĮ?

Įsigyti elektroninę arba spausdintą knygą arba knygą iškart su praktiniais mokymais, konsultacija, galite prikdami bilietą.  Pirkdami bilietą, nurodykite galiojantį el. paštą, kuriuo su jumis susieksime dėl konsultacijų ir leidinio pristatymo. Norėdami įsigyti knygą arba knygą ir konsultaciją ar mokymus, spauskite čia.