Renkama nauja projektų rengimo mokymų grupė

Projektų rašymo akademija - Kaip išmokti parašyti gerą projektą Naujienos

Renkama nauja projektų rengimo mokymų grupė

Karantinas tęsiasi, verslui vis sunkiau kvėpuoti, bet laimi ne tie, kurie stipriausi. Laimės tie, kurie ieškos galimybių pokyčiams.

Mes galime kartu pasiruošti pavasariui. ES parama verslui dar nesibaigė, COVID-19 pandemijos pasekmių mažinimo planas numato nemažai galimybių gauti paramą dar šiais metais.

Mūsų laukia verslo plėtros kaime, inovacijų, LIFE projektai, E-verslo ir kitos priemonės, parama socialiniam verslui. O taip EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų parama.

Todėl jau trečia kartą kviečiame jus į on-line projektų rašymo akademija! Pirmi dveji mokymai, sulaukė tikrai labai didelio jūsų susidomėjimo, todėl su džiaugsmu juos kartojame gegužės 10-11 d.

REGISTRUOKITĖS DABAR

Jūsų laukia:

  • Dvi dienos smagių pokalbių, diskusijų;
  • Gera atmosfera;
  • Praktinės užduotys, kurios neleis nuobodžiauti ir padės įgyti naujų įgūdžių greitai ir lengvai;
  • Praktinės žinios, kurių taip greitai niekur kitur negausite.
  • Patyrę ekspertai.

Mūsų projektų vadovė Ieva yra viena iš 2 ekspertų Lietuvoje baigusi Tarptautinės projektų valdymo asociacijos IPMA projektų meistriškumo vertintojų mokymus ir tapusi tarptautinio projektų meistriškumo konkurso teisėja 2020 ir 2021 m. Ernesta yra pati vertinusi šimtus paraiškų skirti finansavimą, žino visus subtilias projektų rengimo paslaptis.

Ir visa tai už tikrai mažą kainą

Suprantame, kad mūsų klientams karantinas atnešė ir neigiamų finansinių pasekmių. Norėdami padėti vieni kitiems, mokymų kainą už dvi dienas sumažinome iki 129 EUR.

Kviečiame dalyvauti ir įsigyti bilietus ne vienam, perkant bilietus dviese, taikoma 5 proc. nuolaidą.

Mes suteikiame galimybę mokėti už mokymus dalimis, be jokio pabrangimo.

Visą informaciją apie mokymus, mokymų programą, rasite čia.

Arba rašykite: mokymai@innovate.lt