Socialinių paslaugų rezultatų matavimas

“Vertinimas yra būtina socialinio darbo praktikos dalis. Jis gali padidinti veiksmingumą ir darbuotojo atskaitomybę prieš klientą” – Leah Kiefer

Socialinių paslaugų organizacijų rezultatų matavimas

Ar gali būti matuojami socialinio darbo veiklos rezultatai? Kaip pamatuoti santykį su klientu, šeimos gerovę, atgimusius santykius šeimoje, įgalinimą?

Visgi pastaruoju metu socialinio darbo praktikoje pasaulyje vis dažniau minima įrodymais grįsta (angl. evidence – based) socialinio darbo praktika. Minima, kad praktikos laukui vis dažniau reikia svarių įrodymų, kad įtikinti finansuotojus apie paslaugų veikimo veiksmingumą.

Mūsų paslaugos padės jums sukurti rodiklių sistemą, kaip pamatuoti veiklos rezultatus. Taikome kokybinių ir kiekybinių tyrimų metodplogijas.

Kas sudaro paslaugą:

  • Pravesime 6 – 8 ak. val. mokymus jūsų organizacijos darbuotojams apie kokybės vertinimą (mokymai organizuojami ir nuotoliniu būdu).
  • Padėsime sukurti jūsų veiklos rezultatų matavimo rodiklių sistemą.
  • Padėsime jūsų darbuotojams parengti apklausos klausimynus klientams, darbuotojams, artimiesiems, partneriams.
  • Apmokysime jūsų darbuotojus atlikti kokybinius tyrimus organizacijos viduje.
  • Padėsime pravesti interviu arba fokusuotas diskusijų grupes.

Naujiena

Remiantis tarptautine patirtimi ir mūsų praktika, parengėme metodinį leidinį, hį galite atsisiųsti čia: „Socialines paslaugas teikiančių organizacijų veiklos rezultatų vertinimas“.

Taip pat siūlome jūsų komandai mokymus apie socialinių paslaugų rezultatų matavimą (mokymai organizuojami ir nuotoliniu būdu).

Norėdami gauti daugiau informacijos SUSIEKITE

Užpildyk užklausos formą ir mes su jumis susisieksime per 24 val.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.