Susitinkame kitokioje konferencijoje mažiems, bet drąsiems !

Susitinkame kitokioje konferencijoje mažiems, bet drąsiems Naujienos

„Vasario 28 d. kviečiame į „Business Tools 2018“ – didžiausią praktinę konferenciją Lietuvoje smulkiam verslui !

Konferencijoje pranešimus skaitys ir praktiniais verslo įrankiais dalinsis patyrę savo srities ekspertai, ne vienerius metus profesionaliai konsultuojantys Lietuvos bei užsienio įmones.

Kiekvienas konferencijos dalyvis dovanų gaus daugiau nei 10 praktinių verslo įrankių (kainodaros sudarymo, darbuotojų atrankų efektyvinimo, derybų, pardavimų planavimo ir t.t.), kuriuos galės pradėti naudoti jau kitą dieną.

Visi konferencijos dalyviai dalyvaus organizuotame kontaktų vakare, kuriame galės užmegzti ryšius su kitais įmonių savininkais ir vadovais iš visos Lietuvos. Renginys vyks fantastiškoje vietoje: Vilnius Grand Resort konferencijų centre, 

Konferencijoje pranešimą apie ES paramą skaitys mūsų agentūros vadovė Ieva Adomaitytė-Subačienė.  ES paramą gali gauti kiekvienas, tik kaip paprastai perskaityti ES paraiškų dokumentaciją? Todėl mūsų klietams siūlome specialią nuolaidą, ją gausite parašę mums el.paštu: agentura@innovate.lt

Dar viena stulbinanti naujiena, kad renginyje Jūs pirmieji galėsite už specialią kainą įsigyti mūsų visiškai naują, visiškai praktinį vadovą apie ES paramą su pavyzdžiais ir paaiškinimais.