Spalio 6 d. gali būti jūsų verslo pradžia

Spalio 6 d. gali būti jūsų verslo pradžia Naujienos

Spalio 6 d. Valdymo inovacijų agentūra ir Inovatorių slėnis kartu su partneriais kviečia jus į unikalaus formato renginį –  Verslo dirbtuves InnoBoost’17. ’17 reiškia, kad turime tikslą verslo dibrtuves paversti dideliu ir svarbiu jauno verslo renginiu. Ambicijos bent jau versle visada sveika!

Kas yra verslo dirbtuvės?

Tai yra praktinis renginys, organizuojamas  „workshop” stiliumi, kai dalyviai ne tik klauso istorijų ar patarimų, bet patys bando išsiaiškinti jiems svarbius klausimus. Dirbtuvių metu kuriami realūs dalykai: idėjos, įrankiai, metodai jūsų verslui.

Tai galimybė dalintis patirtimi ir nauda daug didesnė nei klausyti tik vieno pranešėjo. Įsivaizduokite, jeigu dirbtuvėse dalyvauja apie 100 žmonių, kiek idėjų ir patirčių jie gali turėti! Būtent taip ir veikia daugelis inovatyviausių studijų programų universitetuose ar konsultacinėse mokymų įmonėse. Pavyzdžiui, garsusis Tavistock Institutas Anglijoje (kadaise buvo manoma, kad tai yra slaptųjų tarnybų įkurta įstaiga tyrinėti manipuliavimo žmonėmis galimybes, kas ten žino…) savo užsiėmimus veda tik patyriminio metodo būdų, kai jokie pranešėjai ar moderatoriai nesikiša į dalyvių mokymosi procesą.

Mes pasirinkome šį formatą, nes manome, kad verslui reikia konkrečių patarimų, kuriuos galima panaudoti iškart po renginio.

Koks moderatorių vaidmuo dirbtuvių metu?

Lotyniškai moderator reiškia valdytojas, tvarkytojas. Vadinasi tai žmogus, kuris padės gauti naudą iš tos didelės dalyvių patirties.

Kad būtų įdomiau, moderatoriai kiekvienoje sesijoje (dirbtuvėse) jų bus du. Galbūt jie ginčysis tarpusavyje, galbūt kartais turės skirtingus pavyzdžius, bet jums – mūsų dirbtuvių lankytojams – tai tik į naudą. Prie mūsų moderatorių komandos prisijungė buvęs ūkio viceministras Marius Skarupskas, Domantas Širvinskas – EduMint įkūrėjas, Talentų namų partnerė, garsi mokymų trenerė Vega Dikčienė, Socialinių inovacijų pionierė Monika Juknienė, „Ergolain“ įmonių grupės vadovas Romualdas Bėkšta ir daug kitų, kuriuos rasite čia.

Kaip viskas vyks?

Jūs įsigijate bilietą (būtinai pirkite bilietą su verslo pietumis, nes viskas visada vyksta per pietus). Įsigiję bilietą, išsirenkate konsultacijų temą, kuria norite gauti Blic patarimą iš ekspertų. Užpildote trumpą anketą ir pasiruošiate konkrečius klausimus ekspertui. Dalyvių bus daug, laiko mažai, taigi klausimai turi būti konkretūs. Pasibaigus dirbtuvėms, po pietų, visi keliaujam į Blic konsultacijas. Kiekvienai temai skirtas stalas bus pažymėtas atitinkama spalva, taigi lengvai rasite savo ekspertą.

Renginio erdvė

Pasirinkome renginiui privačią Socialinių mokslų kolegiją, nes ji nuo pirmo žingsnio alsuoja inovacijomis. Tai erdvė, kurioje bręsta idėjos ir kuriamos naujos žinios. Kaip sakė kolegijos įkūrėja Gabija Skučaitė: „jei norite išbandyti naują gyvenimo potyrį ir atverti save naujam tobulėjimo etapui, kviečiu prisijungti prie mūsų”.