Kuo skirias socialinės inovacijos nuo socialinio verslo? Socialinis verslas dažnu atveju gali būti laikomas inovacija, tačiau inovacija ne visada verslas. Mes padėsime jūsų inovaciją paversti verslu.
Socialinis verslas yra sparčiausiai Europoje augantis verslo modelis. Jis suteikia galimybę ne tik generuoti pajamas, realizuoti savo idėjas, bet – visų pirma, padeda daryti socialinį poveikį, įprasminti savo veiklą, spręsti socialines problemas. Vakarų Europoje socialinis verslas yra skatinamas ir aktyviai vystomas pastaruosius 26 metus. Jungtinėje Karalystėje 2015 m. veikė apie 70 tūkst. socialinių verslų, kurie prie šalies ekonomikos prisidėjo 24 milijardais svarų ir įdarbino apie milijoną darbuotojų¹. Socialinė ekonomika Europoje sukuria 6,5 proc. apmokamo darbo – tai reiškia, kad apytiksliai 40,5 milijono žmonių dirba tokio pobūdžio įmonėse.
Mes remiamės savo verslo kūrimo praktika, socialinio darbo žiniomis bei patirtimi kuriant įvairius socialinius projektus daugiau kaip 12 metų. Mes aktyviai bendradarbiaujame su pagrindinėmis Lietuvoje socialinio verslo idėjas nešančiomis organizacijomis, dalyvaujam svarstant socialinio verslo įstatymą bei dėstant socialinį verslą universitete.
Galime ne tik profesionaliai jus pakonsultuoti, galime padėti jūsų idėją paversti geru darbu.
Padedame įmonėms išgryninti verslo modelį, kuriame socialinio verslo modelio dizainą.
¹ Social enterprise UK, Leading the World in Social Enterprise. State of Social Enterprise Survey 2015.
– Įvadinius mokymus jūsų komandai;
– Padėsime išgryninti socialinio verslo idėjas ir suprasti klientų poreikius;
– Padėsime parengti kliento poreikių (kliento empatijos) žemėlapį; (atsisiųskite mūsų parengtą empatijos žemėlapio šabloną >>).
– Padėsime parengti socialinio verslo modelį;
– Padėsime parinkti socialinio poveikio matavimo metodus, galime pasiūlyti praktinius mokymus kaip atlikti tyrimus.
Užpildyk užklausos formą ir mes su jumis susisieksime per 24 val.