Valdymo inovacijų agentūra Socialinis verslas gali pretenduoti į ES paramą kaime - Valdymo inovacijų agentūra
agentura@innovate.lt

Parama socialiniam verslui

13 Nov 2017

Socialinis verslas gali pretenduoti į ES paramą kaime

//
Komentarai0

Nacionalinė mokėjimo agentūra paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“. Paraiškos bus renkamos iki gruodžio 15 d., o paramos dydis gali siekti 40.000 eur.

Remiamas socialinis verslas

Socialinis verslas kuriamas socialiniai problemai spręsti, todėl dažnai tai būna viešoji įstaiga, kuri negali pasinaudoti parama verslui. Šiame kvietime paraiškas gali teikti ir viešieji juridiniai asmenys – viešosios įstaigos, vykdančios socialinį verlą. Reikalavimai bei sąlygos vykdant socialinį verslą yra apibrėžti socialinio verslo vykdymo gairėse.

Kas yra socialinis verslas, kaip sukurti socialinio verslo modelį kalbėsime praktiniame seminare jau gruodžio 8 d. Seminare taip pat aptarsime ir projektų rengimą pagal šią priemonę. Todėl kviečiame registruotis.

Prioritetas jaunimui ir moterims

Jeigu pareiškėjas (fizinis asmuo) arba pareiškėjo (juridinio asmens) pagrindinis akcininkas, turintis daugiau kaip 50 procentų akcijų, yra iki 29 metų (imtinai) amžiaus, projektas gauna papildomai 10 balų. Jeigu nuo 30 iki 40 metų (imtinai) amžiaus – 5 balai.

 Jeigu pareiškėjas (fizinis asmuo) yra moteris arba pareiškėjo (juridinio asmens) pagrindinė akcininkė, turinti daugiau kaip 50 procentų juridinio asmens akcijų – 5 balai.

Tinkamos išlaidos

Šiuo paraiškų teikimo laikotarpiu bus remiamas ne tik projekte numatytai veiklai vykdyti skirtų gamybinių ir kitų būtinų statinių, rekonstravimas ir (arba) kapitalinis remontas, bet ir nauja statyba (visus minėtus darbus atliekant ūkio būdu, finansuojamas tik naujų statybinių medžiagų įsigijimas). Taip pat tinkamos finansuoti nauja technika ir įranga.

 Dėl konsultacijos kreipkitės: agentura@innovate.lt